Duben 2007


už opravdu 3. Kapitola

13. dubna 2007 v 22:53 | Istana Fervente |  Krvavý měsíc
Slitovala sem se a tady mate 3. kapitolu ke Krvavemu mesici, je sice kraka ale nemohloa sem odolat, Prosim komentujte at vim na čem sem.
Kroky se rozlehaly chodbou z dali se ozývaly zvony a tiché mumláni modliteb.
*****
Harry sedel na schodech, když uslyšel vrzani ktere značilo že nekdo otevíra Velkou branu.
Vybehl po schodech do svého pokoje rychle se osprchoval, hodil na sebe zeleno bíly tryčko černe kalhoty a postavil se před zrcadlo.
Oči ktere se už neschovavyly za tlustymi brylemi byli zařivejší než všechny smaragdy, tmave vlasy s bilymi konci ramovaly lehce opalenou pokožkou. Svetle ružove rty, které vetšinou zdobil milý úsmev, který mu dělal doličky.
Vešel do jídelny, pozdravil všechny přitomné a pustil se do rozhovoru ohledne třetí na strane zla.
Dveře se rozevřeli a dovnitř vtrhli dva tak desetileti chlapci, kteři byli navlas stejni, měli rude vlasky a na sobě modré namořnické oblečky. Za nimi dovnitř vešly dvě tak sedmileté holčičky, byly oblečene do ružovych šatiček, s mašlemi v tmavych vláskách a v rukou každa držela svou panenku. Za nimi pak chlapec v černém hábitu a v rukou držel malého chlapečka s velkyma zelenyma očima a tmavýma vláskama. Pak tam ješte byla rudovlasá divka, která v na rukou měla malou holčičku, vypadala nejstarší, na sobě měla zelené šaty, ktere ji ladily k očím. Všichni se na nově příchozi překvapeně dívali ale nejvíc Harry za chvíli se všichni vzpamatovali a šli jim na proti.
"Jsem rád, že si konečne dorazil Vruone byla tu bez tebe nuda a koukam že par capartu ti přibylo do zbirky." Usmál se na dnědovlasého muže Ledik
"A kde maš vubec kytku?" zeptal se Šibal
"Za chvili příjde." usmal se. A to se ve dveřich už obevila dalši žena
*****
Všichni čtyři pochodovali kamennou chodbou ke dveřim ktere za sebou skryvaly odbor Zahad.
Vešli do kruhove místnosti a aniž by spomalili, zamířili ke dveřím a Exk stiskl kliku, bylo však zamčeno.
"Žeby si už ani odevřit zamek neumel?"
"Ztichni Orionku abych ti nemusel pusu nacpat pilinami jako minule."
Ukzal rukou na dveře a ony zmizely v oblaku prachu a třisek. Po dveřich zustaly jen panty a na zemi kousky oceli ze které byly dveře vyrobeny.
Ocitli se uprostřed zahrady, všude kolem byli nějací tvorové, vypadali jako prasata v fialovou srsti která měla na hřbetě rudy pruh, o kus dal se pasli srny, ktere nebyli obyčejnymi srnami, trhali maso z jednoho prasete až krev a kousičky masa odletavali do všech stran, u řeky která vytrýskala ze skály v rohu seděli kravy s rudyma očima a pozorovaly vlnící se vodu, když z pod hladiny vyrazilo dlouhé chapadlo,patřici obrovcke žlute želvě, a jednu kravu omotalo a vtahlo pod hladinu, jenž se za chvíli zbarvila do ruda a par kapek ktve potřísnilo jejich habity když z hladiny vyletěla hlava a dopadla nedaleko nich. Na urvanou hlavu zautočili malí tvorove, kteří připominali svým vzhledem tluste jezevčiky s huňatým kočičím ocasem a velkýma vypoulenýma očima, rychle hlavu vzali a odnesli do nory pod velkym stromem.
Zalibně si prohliželi další a další upravená zvířata, které ti blbci z ministerstva nedokazali upravit podle sebe, ale vytvořili znich stvury toužici po krvi.
Prošli místnosti až k vodopadu. Gwen koukla na masu která padala z vrcholu srazu. Voda se rozestoupila a jim se odhalila cesta.
Když vešli do temnoty panujici uvnitř jeskynni chodby, vytvořila Abigail ohnivou kouli, nechala ji zvetšit a levitoval před nimi jako zdroj světla. Světlo odhalilo místnost na jejiž podlaze ležela na divka s rudými vlasy. Byla mrtva. Prošli kolem ni. Dalši mistnost tentokrat v ni ležela divka s černymi vlasy. Pokračovali dál. Dalši a dalši mistnosti a v každe mrta dívka měli něco společného ale teď když jiskry jejich života vyprchaly nemohli určit přesne co. Vešli do poledni mistnosti, uprostřed byl obřadní oltař a na něm...
*****
Harry se vyjevene dival na nove přichozi.
"Ahoj ve sspolek jak se mate?" zeptala se libeznym hlasem když spočinula pohledem na Harrym ztuhla a neveřicne se na nej koukala.
"M-mami." zašeptal neslyšne Harry.

(o:

7. dubna 2007 v 12:08 | Istana Fervente
kuku