1.kapitola

31. ledna 2007 v 22:23 | Istana |  Krvavý měsíc
Tuhle kapitolku venuji všem kteři mi pomohli když mi bylo špatne. Obzvlašt pak Orimu memu milovanemu braškovi pak Exovi memu super kamaradovi a Abi jedne užasne holce s kterou se krasne povida. Dekuju všem za to že ste semnou vydrželi a že jste ochotni čist moje blosti. Snad vam neskazim touhle veci den. A komentaře jsou dobrovolne ale všechyn me poteši.
Tak tady mate moji nejdelši kapitolku.
******
Stihlou hrobkou se ozvalo skřípáni náhrobku a z rakve se začala zvedat dívka. Když už byla celá venku z rakve protáhla se jako kočka a lusknutím prstu zapálila louče. Hrobku zalilo světlo ve kterém si žena prohlídla místnost. Hmm vůbec se to tu nezměnilo od té doby co jsem šla spát. Ale chtělo by to zjistit kolik času od té doby uplynulo. Otevřela velkou truhlu stojící u zdi a přes svoje černé šaty si přehodila černý plášť s kápi. A vyrazila do noci.
Ocitl se v kulaté místnosti bez oken. Na sobe měl rudy plášť se zlatými výšivkami přes hlavu měl kápi. Stal v kruhu tak deseti lidi. Všichni měli na sobe podobné pláště jako on sám ale lišili se barvou. Naproti němu stala postava v černém plášti a na pravé paži mela stříbrný křížek. Vedle ni po pravici stala postava v mramorově bílém plášti s černými žilkami vedle ni v tmavě modrem se stříbrným znakem hrudníku. Pak postava v hnědém plášti s bílým vlkem na prsou a vedle ni a po jeho levé straně stala postava v černo černém plášti. Po jeho pravici stala postava v modrém plášti s bílím žilkováním vedle ni v tmavě zelenem se zlatými znakem, pak ve vínovém plášti s černým znakem a vedle ni v černém plášti s krvavými skvrnami.
To byli všichni najednou se uprostřed objevily dvě postavy. Jednu doprovázely temné plameny a druhou bila záře. Všichni se začli klanět a on jako by ho ovládala nějak zvláštní sila se uklonil také.
"Jste tady protože jste byli vybráni." Promluvila žena v sněhobílém svým zvonivým hlasem.
"Jste vyvoleni, teď si musíte vybrat svou cestu." Promluvil muž v černém svým barytonem.
"Můžete se připojit bud k dobru které zastupuji já." Řekla žena
"Nebo ke mě, zlu."
"Vyberte si pečlivě nejde to vzít zpět." Jako první chtěly opustit řadu dvě osoby stojící proti sobe ale ta druha se do řady vrátila a ta v černém plášti s krvavými skvrnami si klekla si před muže.
"Ola aerk kre ke re otereo leyp yr rajeno et otereo etiope samara olae oneterokepem."dívčím hlasem.
Muž se jen usmál a pokynul ji ta se zvedla a postavila se za něj. Hned po ni ji následovala další také poklekla a pronesla.
"Přísahám že cely svůj život zasvětím temné magii budu kráčet po její cestě a překonám všechny nástrahy které mi připraví abych se stala nejlepší." Pak se na jeho pokynuti také postavila za něj. Pak z řady vystoupil on a poklekl před ženu.
"Přísahám při všem co je mi drahé že budu konat v dobru a nejčistších úmyslu a mé srdce zůstane bez poskvrny." Žena se na něj andělsky usmála a pokynula mu rukou proto se za ni postavil.
Po něm si před ženu poklekla postava v modrem plášti se stříbrným znakem.
"Přísahám že mé srdce a duše zůstanou čisté nepošpiněné hříchy a zlem přísahám že budu chránit všechny strádající a v boji proti zlu obětuji i svůj život."pak se chlapec také postavil za ni.
Před muže poklekla dívka v mramorovém plášti.
"Při krvi která mi proudí v žilách při nenávisti v mém temnem srdci přisahám že budu na věky stát na straně zla a zabiji každého který se mi postaví." Pak se za něj postavila.
Po ni před něj poklekl chlapec s křižem na paži.
"Do své smrti budu bojovat ve jménu zla, nebudu se ohlížet na ostatní a budu krutý a bez citný." Pak se za něj také postavil.
A před ženu už klekala dívka která v zápětí složila svůj slib.
"Budem bojovať v mene dobra, budem pomáhat tým čo to potrebujú a moju myseľ nezastrie túha po moci."
Po ni si před ženu klekl chlapec v hnědém a pronesl.
"Přisahám že budu pomáhat lidem v těžkostech že budu bojovat za dobro a za smrtelníky."
Jeho nahradil chlapec s modrým pláštěm který byl zdoben bílými žilkami.
"Přísahám že mé srdce se neodvrátí od potřebných, že nepřestanu pomáhat lidem okolo mě a že budu v době potřeby bojovat proti temnotě."
Před muže poklekl chlapec v tmavě zelenem plášti.
"Budu vymítat dobro z každého staveni a města a ve jménu zla uchvátím mnohé pevnosti."
"Vraťte se na svá místa." Přikázala žena a všichni poslechli.
"Od této chvíle neexistujete přesně v okamžik složeni přísahy jste přestali žít."pronesl muž
"Každý z vás je jedinečný, jen v pár věcech jste si podobni bud v názoru, rase nebo straně."pokračovala žena.
Od této chvíle jste dvě skupiny vyvolených kteří proti sebe bojuji. Jste zlo a dobro."
"Teď si musíte zařídit svou základnu kam se nikdo jiný nedostane pak vás zavoláme." Zmizeli.
Dlouhou chodbou se rozlehl rychle kroky které mířily neomylně ke vchodu do severní věže hradu. Rychle překonaly schody a muž se ocitl na vrcholku věže. Byla tu místnost s pracovním stolem, knihovnou, kouzelným obrazem znázorňující čtyři postavy a pravě k tomu obrazu se vydal. Když přišel bliž všiml si že doposud vybledly muž v rudo zlatem plášti začal slabě zářit a změnil svou podobu. Nemohl tomu uvěřit. Že by konečně zase byli úplni? To bylo dobře od té doby co Teoner zemřel nebo spíš byl zavražděn bylo zlo silnější ale to bylo chvíli po jeho smrti, Později oslabili tři vyvolené zla diky tomu byli váhy sil v rovnováze ale teď mu poplašné zařízeni ukázalo že se něco děje a on měl neblahé tušeni že ví co.
Ocitl se v male uličce nikde ani živáček jen jeden stín se pohyboval kolem domu a zastavil se ve stínu pouliční lampy chtěl odejit ale ze stínu protějšího domu vyšla žena v Dlouhých černých šatech.
"Copak, copak tak sám?" zeptala se posměvavě
"aaaah to jsi jen ty."
"Ano to jsem já, kohos čekal? Anděla strážného?!" rozesmála se chladne
"Hmm tak nějak."
"Ah šopák? Špaťně šeš ňám vyšpiňkal?"
Ostrý pohled
"Copak pán "všechno dobro pro ostatních" má špatnou náladu. Že by mu jeho ctitelky zapomněly poslat čokoládu? Nebo se sním už nechcou kamarádit?"
"Ty jedna malá mrcho!!!" Vrhl se ji po krku
"Co pak? Ty jeden velký hrdino." Odkopla ho na druhou stranu ulice.
Vstal a vytasil meč a začal se k ni přibližovat. A pak udělal prudký výpad ona se ovšem jen sehnula a čepel proťala jen vzduch. Pak ho kopla mezi nohy a on se zhroutil. (To víte okovaná bota děla divy) Kolenem mu vyrazila meč z ruky a sklonila se nad nim.
"Ubožašku, měl bys vedet že základním pravidlem pro boj z blízka je chránit si koule." Pak se sklonila a zašeptala mu do ucha. "Připrav se na svůj konec" a kousla ho do hrdla. Když už byl na hranici vědomi s bezvědomím přestala. "Přejuti hodně bolesti. Aspoň budeš vedet že si ještě živy." A šla pryč, když byla na rohu ulice otočila se a podívala se na umírajícího chlapce, kterého milovala ale on miloval více dobro než ji.
Z jejího šedého oka vyklouzla jen jedna jediná slza a ty ledové oči ztvrdly a již nikdy neprozrazovaly jediný cit.
Probudil se a zhluboka vydechl. Tak tohle bylo zvláštní. říkal si. Přešel k oknu a podíval se ven na ulici. Pak se otočil že si ještě lehne ale před nim se vznášelo velké zrcadlo. Odstoupil zpátky ale to se zrcadlu začla vlnit hladina a tam se objevil obličej tak 18 letého chlapce který se na něj usmál.
"Ahoj Harry."
"Kdo..kdo jste?" ptal se vyděšeně
"Já jsem Teoner jeden z pěti vyvolených na straně dobra."
"Co…cože?" nechápal (noo proste chlap)
"Víš ten sen který si měl nebyl jen tak obyčejný byla to moje vzpomínka na tu noc kdy jsem byl přijat mezi vyvolené. A ta druha byla moje poslední vzpomínka před smrti."
"Ale jak smrti vždyť jste tady."
"To ano ale jen diky jednomu mocnému kouzlu."
"A co ode mě chcete?"(chytrý chlapec)
"Víš od té doby co jsem zemřel mělo zlo navrch, ale pak mi společnici, tři z vyvolených zla oslabili a tak se svět nachválí ocitl v rovnováze sil ale teď se ty tři začínají probouzet a já sem musel vybrat svého nástupce a ti jsi ty."
"Ale proč já?"
"Proč? Protože myš veliký potenciál a až budeš vycvičeny budeš velmi mocny. Tím že se staneš jedním z vyvolených dostaneš zvláštní schopnosti a pak budeš moct lehce porazit Voldemort. Přijímáš proto moji nabídku a staneš se jedním z nás?"
Harry se na něj zkoumavě podíval. V hlavě mu konal urputný boj. Bude jedním z vyvolených a tak muže zachránit svět před tím slizkým hadem nebo muže odmítnout a bude pořad Jen chlapcem který přežil a později zemřel . Viděl ty vzpomínky musí mu pomoct. Musí zachránit svět.
"Dobra přijímám."
"To jsem rad."
"Můj přítel už zjistil co se stalo a že sem si vyvolil následovníka a já tě teď k němu přenesu budeš u něj v bezpečí a budeš se tam moct v klidu učit. Ted natáni ruku a dotkni se hladiny zrcadla." Když tak Harry udělal zatočil se s nim svět a on se objevil ve velké kamenné místnosti postavil se a začal si prohlížet vybaveni. Na zdech byli pověšeny různé zbraně. A na zemi byl kvalitní červeny koberec který již nesl známky stáří.
"Vítej." Ozvalo se za nim z nenadáni až vyskočil metr do vzduchu. Rychle se otočil a koukal se na tak 19 letého mladíka s dlouhými hnědými vlasy a milým úsměvem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Orion Orion | 31. ledna 2007 v 22:32 | Reagovat

Wau,ty ses přesně trefila do mýho žánru :-))) mám nejradši povídky s upíry :-DDD a moc ti děkuju za to věnování, seš muj mainkej andílek, kterýho mám moc rád...

2 Istana Istana | 31. ledna 2007 v 22:33 | Reagovat

Nesem andilek. A o tom žanru to je pře¨ce jasny muj malinka upirku.

3 Armok Armok | 31. ledna 2007 v 22:42 | Reagovat

Moc moc pěkny kdy pak bude další kapitolka :))) NO TAK KDY PAK BUDE:)))

4 Istana Istana | 31. ledna 2007 v 22:44 | Reagovat

Ty neceš zaklinače?

5 Istana Istana | 31. ledna 2007 v 22:44 | Reagovat

He tak to si necham libit.

6 Vruon Vruon | 31. ledna 2007 v 23:14 | Reagovat

Super napsaný a jako Prolog je tahle kapitolka téměř nicneříkající :) Jsou tam vlastně jen tři informace, no je to brylantně promyšlený to musím uznat, ale neškodilo by kdyby příští kapitolka obsahovala i nějakou tu akci :)

7 Istana Istana | 1. února 2007 v 4:49 | Reagovat

Diky.

Kdo vi možna.

8 Istana Istana | 1. února 2007 v 5:41 | Reagovat

Hmm det když mužu fungovat. jedna informace neni to promyšleny :D

9 ledik ledik | Web | 1. února 2007 v 6:57 | Reagovat

drsna kapitola....sem zlomyslna a temer sem se smal jak ho kousla...:D

10 Abigail Abigail | E-mail | Web | 1. února 2007 v 12:34 | Reagovat

Děkuji.... Je to božská kapitolka.... Těším se na další kapču....

11 Istana Istana | 1. února 2007 v 14:08 | Reagovat

heh a až neco provede tobe tak se budeš taky smat?

12 Exk Exk | 1. února 2007 v 16:13 | Reagovat

Super

13 Elisa Elisa | 1. února 2007 v 18:54 | Reagovat

Skvělá kapitolka. Kdy bude další??

14 Istana Istana | 1. února 2007 v 21:33 | Reagovat

Vy ste nejak naročni. Objevisetu 1 kapčq od vanoc a vy hned chcete dalši*kyva hlavou*

15 Istana Istana | 1. února 2007 v 21:41 | Reagovat

Ste jako hyjeny. Neee delam si sradnu(ti kdo me doopravdy znaji vi jak to myslim)

Musim vas sklamat mou ruku použil jako utočište kapo všech křečku mafian Roberto. A vypadato že mou ruku nechce opustit tak navim ale budu mu otravovat život jako všem ti co me neznaji maji štesti.

16 šibal šibal | 2. února 2007 v 13:06 | Reagovat

hezkýýý :-) :-)

17 Istana Istana | 3. února 2007 v 11:02 | Reagovat

Velice se omlouvam za to že vas nebudu otravovat svymi "úžasnymi povidkami" ale jelikož byl včera uplnek a  me navštivil jeden "mily" upir musim se kapinku vzpamatovat protož dotyčná upiři slečna me jaxi taxi poškrabkala za ušičkem až mi maaalem vypichla oko. Sem rada za vas že budete mít pokoj odme osoby. Dekujte jedne upiři slečne ktera se nachazi v me společnosti a které jsem se pomstila. okoma terione eleos

18 Istana Istana | 6. února 2007 v 9:19 | Reagovat

začla sem psat dalši kapitolku ale jestli tu nebude 15 komentu od ted tak nic nebude*ušklebek*

19 Elisa Elisa | 6. února 2007 v 16:50 | Reagovat

Tak ještě jich napíšu 14..............

20 ledik ledik | 6. února 2007 v 18:35 | Reagovat

pis!

21 Vruon Vruon | 6. února 2007 v 20:41 | Reagovat

To není fér měli jsme dohodu, tak by sis neměla takhle vyskakovat dalšíma podmínkama

22 Vruon Vruon | 6. února 2007 v 20:42 | Reagovat

čtvrtej

23 Vruon Vruon | 6. února 2007 v 20:42 | Reagovat

pátej

24 Vruon Vruon | 6. února 2007 v 20:43 | Reagovat

lenochu líná

25 Istana Istana | 7. února 2007 v 14:05 | Reagovat

hehe smula tohle se nepočita Vruuu

26 No name No name | 7. února 2007 v 17:01 | Reagovat

Vypadá to, že se tahle povídka hezky rozjede, tak doufám, že brzy přidáš další!!

27 Istana Istana | 7. února 2007 v 17:47 | Reagovat

No name: kdo viiii*ušklebek*

28 Kacaca Kacaca | 7. února 2007 v 19:52 | Reagovat

Já se taky přidávám, piš piš piš! :))

29 pasu pasu | Web | 8. února 2007 v 10:17 | Reagovat

připojuju se k dlooooooooooooooooooooooooooooouhé řadě čekatelů a novou kapitolu

jinak super povidka

30 Istana Fervente Istana Fervente | 8. února 2007 v 16:47 | Reagovat

pasu: neřekla bych že je dlouha

31 system system | Web | 8. února 2007 v 16:57 | Reagovat

Peníze za přímání reklamních emailů (0,50Kč /email)

http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=00242617

32 system system | Web | 8. února 2007 v 16:57 | Reagovat

Peníze za přímání reklamních emailů (0,50Kč /email)

http://www.emailing.cz/registrace.php?ref=00242617

33 Estrr Estrr | 11. února 2007 v 19:26 | Reagovat

Já tě upeču Istano, kvůli tobě sem musela nastartovat kompa, ale máš tu tn komentář :p

34 Chiko Chiko | 11. února 2007 v 19:27 | Reagovat

Je to pěkný, sice sem to musel číst s donucením, ale pěkný.

35 Zembuba Zembuba | 11. února 2007 v 19:30 | Reagovat

Vy pisálci jste fakt hrozný vyděrači Vruon měl pravdu

36 Ligvul Ligvul | 11. února 2007 v 19:31 | Reagovat

Čau Chiko, koukám, že tě sem taky dokopal :D

37 Wenes Wenes | 11. února 2007 v 19:37 | Reagovat

Si připadám jako za otroctví: Pán rozkáže a všichni jdou :_(

38 Ernest Ernest | 11. února 2007 v 19:42 | Reagovat

Souhlasím s Wenesem je to otroctví, byl sem vyhnán z postele jen kvůli tomuhle blbýmu komentáři

39 Istana Fervente Istana Fervente | 11. února 2007 v 19:49 | Reagovat

Tak nemate posouchat ja sem v tom nevinne. Za to nemužu že je Vroun tak zly.*nevinny pohled*

40 deathwing deathwing | E-mail | Web | 11. února 2007 v 19:59 | Reagovat

1. dokopal mě k tomu vruon.

2.pěkná kapča.

3.kdy bude dalšíííííííí???už se nemůžu dočkat.

Poděkujte Vruonovi, právě týhle povídce vytvořil závisláka

41 Istana Fervente Istana Fervente | 11. února 2007 v 20:04 | Reagovat

Aaaaaaaa sakra.

42 Tobolák Tobolák | 11. února 2007 v 20:06 | Reagovat

Tak Vruon se koukám v tom rozkazování a vyhánění z pelechu nějak rozjel, prej ještě chybí koment tak mě sem poslal a co já můžu udělat jinýho než ho poslechnout že?, Tak sem sem poslal ten koment.

43 Éďuard Éďuard | 11. února 2007 v 20:09 | Reagovat

Hmm koukám že se nám sem vrací tvrdej režim.

44 Istana Fervente Istana Fervente | 11. února 2007 v 20:10 | Reagovat

Vy ste šilenci!!!

Proč se mu nevzepřete!!!

45 Éďuard Éďuard | 11. února 2007 v 20:13 | Reagovat

Ha dobrej ftip, fakt že jo, skusila si se už někdy vzepřít Vruonovi? To je to samý jako skoušet zastavit rozjetej vlak vlastním tělem :D

46 deathwing deathwing | E-mail | Web | 11. února 2007 v 20:14 | Reagovat

jááááááá chci dalšíííííííííííííííííííí!!!!!!!nadáávejte vruonovi

47 deathwing deathwing | E-mail | Web | 11. února 2007 v 20:30 | Reagovat

haloooo, kdy bude další kapča????vruonek mě vážně ukázal fajn povídku...ale jááá chci prosííííím dalšíííííí kapčůůůůůůů.

is nadávat můžeš jen a pouze vruonovi, ten mě sem přivedl.....:))))

48 Magika Magika | 11. února 2007 v 20:36 | Reagovat

Tak šupito presto další, ne?

49 Abigail Fervente Abigail Fervente | 11. února 2007 v 20:37 | Reagovat

Tak kdy bude další kapitolka, dvojčátko jedno zablešené....

p.s.:za to oko sis náhodou mohla sama, pakosto!

50 katka katka | E-mail | Web | 14. února 2007 v 10:12 | Reagovat

jooooooooo moc hezkyy

51 M@rty_sk8 M@rty_sk8 | 18. března 2007 v 13:56 | Reagovat

Je celkem ctive,.. jen trochu ohrane a to prebiraní s Pottera,..no, no. Ale jinak jsem si mooc pekne pocetl..mam rad takove dark story ;)

52 Inies Inies | Web | 19. března 2008 v 16:38 | Reagovat

To je dobré... moc dobré. Jen kdo je ten devatenáctiletý chlapec??

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama